Предмет: Физика, автор: d4582721

№1. Визначити потужність механізму, що виконує роботу 500Дж за 10с. №2. Визначити висоту з якої впав камінь масою 500г, якщо сила тяжіння виконала роботу 360Дж. №3. Трактор за 2год виконав роботу 720кДж. Яка потужність трактора? допоможіть, будь ласка​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

1. Дано:

А=500 Дж;

t=10 c.

Знайти P.

A=P*t, звідси знаходимо потужність механізму:

Р=А/t=500/10=50 Вт.

2. Дано:

m=500 г=0,5 кг;

А=360 Дж;

Знайти h.

A=m*g*h, звідси знаходимо висоту, з якої впав камінь:

h=A/m*g=360/0,5*9,81=73,39 м.

Дано:

t=2 год=120*60=7200 сек;

А=720 кДж=720*10^3 Дж.

Знайти Р.

А=Р*t, звідси знаходимо потужність трактора:

Р=А/t=720*10^3/7200=100 Вт.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: soni4ka0