Предмет: Физика,
автор: chernukhinl
Яку масу води можливо нагріти від 25 градусів до 75 градусів за 2 хвилини 40с електричним нагрівником,ККД якого 75відсотків? Нагрівник, виготовлен з 11м нікеліновой проволоки , площа поперечного перерізу якого 0,5мм в квадраті. Напруга 220 В.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Q = mcΔT, де m - маса води, c - специфічна теплоємність води
ΔT - зміна температури (50 градусів).
Q = 1000 г * 4,186 Дж/град * 50 град = 209300 Дж
P = U^2/R,
U - напруга
R - опір нагрівника
Переводимо у метри:
0,5 мм^2 = 0,5 * 10^-6 м^2
Опір проволоки формула:
R = ρL/S
R = (1,1 * 10^-6 Ом*м) * (11 м) / (0,5 * 10^-6 м^2) = 24,2 Ом
P = (220 В)^2 / 24,2 Ом = 2000 Вт
η = 75% = 0,75
:
E = Q / η = 209300 Дж / 0,75 = 279067 Дж
t = E / P = 279067 Дж / 2000 Вт = 139,5 секунд або 2 хвилини 19,5 секунд.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: GGeka
Предмет: Английский язык,
автор: rymbekovaaruzan471
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: rostovskaadasa228
Предмет: Английский язык,
автор: zahar240208