Предмет: Химия, автор: demonikdemoner

3. Скільки г солі та який об'єм води необхідно взяти для приготування 400 г розчину з масовою часткою солі 20%​

Ответы

Автор ответа: EbanatObosralsa
0

Ответ:

Масова частка (або відсоткова концентрація) солі в розчині - це відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%. У даному випадку, масова частка солі в розчині становить 20%, що означає, що маса солі у розчині складає:

20% * 400 г = 80 г

Отже, щоб приготувати 400 г розчину з масовою часткою солі 20%, потрібно взяти 80 г солі.

Щодо об'єму води, то це залежить від бажаної концентрації розчину. Якщо потрібно приготувати розчин з концентрацією 20%, то необхідно взяти 400 г розчину. В такому випадку, маса води буде:

400 г - 80 г = 320 г

Об'єм води можна визначити, використовуючи питому масу води при кімнатній температурі, яка дорівнює близько 1 г/мл. Тому об'єм води становитиме:

320 г / 1 г/мл = 320 мл

Отже, для приготування 400 г розчину з масовою часткою солі 20% необхідно взяти 80 г солі та 320 мл води.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: runskaak