Предмет: Химия,
автор: gnomp6811
Розчин хлоридної кислоти HCL масою 200 грам з масовою часткою кислоти 10 % додали до води масою 150 грам
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. НАПИШІТЬ ДАНО І РОВ'ЯЗАННЯ!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
Маса хлоридної кислоти (HCl) = 200 г
Масова частка кислоти = 10%
Маса води = 150 г
Розв'язок:
1. Обчислюємо масу кислоти в розчині:
Маса кислоти HCl = маса розчину * масова частка кислоти
Маса кислоти HCl = 200 г * 0,10 = 20 г
2. Обчислюємо масу води в розчині:
Маса води = маса розчину - маса кислоти
Маса води = 200 г - 20 г = 180 г
3. Обчислюємо масу розчину, що міститься в 150 г води:
Маса розчину = маса кислоти + маса води
Маса розчину = 20 г + 180 г = 200 г
Отже, у 150 г води міститься 200 г розчину хлоридної кислоти масовою часткою 10%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sanekaleksandr78
Предмет: Литература,
автор: dianatl9
Предмет: Українська література,
автор: andreydorofeev2010
Предмет: Алгебра,
автор: alealam
Предмет: Физика,
автор: malikovojbek9