Предмет: Физика, автор: kristin36


Знайдіть прискорення тіла, що рухається за законом S(t) =1 – 3t2, де t вимірюється у секундах, а Sу метрах.

Ответы

Автор ответа: Togiden1
1

Ответ:

:

a(t) = S''(t)

S''(t)це друга похідна функції S(t) змінної t.

Спочатку знайдемо першу похідну функції S(t):

S'(t) = -6t

Потім знайдемо другу похідну функції S(t):

S''(t) = -6

Таким чином, прискорення тіла, що рухається згідно із законом S(t) = 1 – 3t2, дорівнює -6 м/с2.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: habikboom