Предмет: Физика,
автор: kotoknikyschka
Визначте силу струму в резисторі якщо: за 6 хвилин через його поперечний переріз пройшов заряд, що дорівнює 1800 Кл?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
q=1800Кл
t=5 хв=300 с
І-?
І= q:t
Ї=1800:300=4А
kotoknikyschka:
В задание 6 хв,в решение 5 хв
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: imedvijcuk
Предмет: Биология,
автор: oksanalaptij6
Предмет: Литература,
автор: n98125477
Предмет: Математика,
автор: Fraic777ninja
Предмет: Математика,
автор: erasylsuper2019