Предмет: Физика, автор: kruhliyandriy

Потяг метрополітену живиться від мережі напругою 825 В. Якою є сила струму в обмотках електродвигунів потягу, якщо швидкість його руху 54 км/год? Маса потяга 22 т, коефіцієнт опору руху 0,06. Вважайте, що g = 10 м/с2
З ДАННИМИ ПЖ​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

P=IU

P=FV=мю*mgV

m=22000 кг

V=15 м/с

мю=0.06

P=IU

мю*mgV=IU

I=(мю*mgV) /U

I=240  А


kruhliyandriy: а дані
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bogdantiger27com
Предмет: Математика, автор: kamilasadvakasova200