Предмет: Физика,
автор: Maramoika
Яку роботу виконують 320 г кисню пiд час iзобарного нагрівання на 20 к Молярна маса кисню 0,032 кг/моль.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Для знаходження роботи використовуємо формулу:
W = n R ΔT
де W - робота, n - кількість речовини (в молях), R - універсальна газова стала (8,31 Дж/(моль·К)), ΔT - зміна температури.
Спочатку знайдемо кількість речовини кисню:
n = m / M
де m - маса кисню, M - молярна маса кисню.
Підставляємо відомі значення:
n = 320 г / 0,032 кг/моль = 10000 моль
Тепер можемо обчислити роботу:
W = 10000 моль 8,31 Дж/(моль·К) 20 К = 1 662 000 Дж
Отже, під час ізобарного нагрівання на 20 К 320 г кисню виконують роботу 1 662 000 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: romagorvat4
Предмет: Биология,
автор: diliarasagandykova
Предмет: Українська мова,
автор: holiday0987613
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Huntes