Предмет: Химия, автор: Аноним

Задача. Згорів пропан об'ємом 40 л. Знайти об'єм та кількість речовини карбон (IV) оксиду, що утворився​

Ответы

Автор ответа: pivojpeg
0

Ответ:

Дано:

C₅H₁₂ + 8O₂ = 5CO₂ + 6H₂O

V(C₅H₁₂) = 40 л

n(CO₂) — ?

V(CO₂) — ?

Рішення:

n(CO₂) = 5n(C₅H₁₂) = (V/Vm) = 5 × (40 л ÷ 22,4 л/моль) ≈ 9 моль

V(CO₂) = n(CO₂) × Vm = 9 моль × 22,4 л/моль = 201,6 л

Відповідь: об'єм карбон діоксиду рівний 9 моль, а його кількість речовини — 201,6 л

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: crwipp8kar
Предмет: Математика, автор: anastasia32glazkova