Предмет: Химия, автор: buinaanastasiia

8. у 148 г води міститься 37 г натрій хлориду. Визначимо
масову частку натрiй хлориду у розчині.
Запишіть дано, формулу, рiшення, вiдповiдь.

Ответы

Автор ответа: pivojpeg
1

Ответ:

Дано:

m₁ = 37 г

m₂ = 148 г

ω — ?

Рішення:

ω = m₁/₂ = 37 г/148 г = 0,25.

Похожие вопросы