Предмет: Физика,
автор: sofiakapcuk605
Розв’яжіть задачу. Знайдіть силу Архімеда, що діє на тіло виготовлене із алюмінія об’ємом 0,5 м3.Густину алюмінія шукати в таблиці густин.Даю 50 балів!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
V(тіла)= 0,5 м^3
густина алюмінію=2700 кг/м^3
Знайти:Силу Архімеда
Розв'язання:
1.Знайдемо масу тіла
За формулою:
маса (m) = густина (ρ) * об'єм (V),
підставляємо відповідні значення:
маса (m) = 2700 кг/м^3 * 0,5 м^3 = 1350 кг.
Отже, маса тіла становить 1350 кг.
2.Знайдемо силу Архімеда:
F = густина рідини (ρ_рід) * об'єм тіла (V) * прискорення вільного падіння (g).
Отже, підставляємо відповідні значення:
F = 1000 кг/м^3 * 0,5 м^3 * 9,8 м/с^2 ≈ 4900 Н.
Отже, сила Архімеда що діє на тіло з об'ємом 0,5 м^3 виготовлене з алюмінію становить близько 4900 H.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: stefaniuk321
Предмет: Музыка,
автор: milanatiuriubaeva777
Предмет: Математика,
автор: Elenapyatnicash
Предмет: Английский язык,
автор: dimkamihaleeev51
Предмет: Математика,
автор: lizadizayn