Предмет: Химия,
автор: derfonik
Яку масу води і яку масу солі треба взяти, щоб приготувати 100г розчину з масовою часткою солі 4%?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
№2
a)
m(соли) = 100*0,04=4гр
m(h2o) = 100-4=96гр
если нужно решение по пропорции :
100г -100%
х - 4%. х=100*4/100= 4 гр соли
б)
m2(раствора) = 100+300 = 400гр
w2(соли) = 4/400= 0,01 %
№3
m(h2o) = x
15гр - 5%
хгр- 100%. х=100*15/5=300гр (h2o)
№4
m1(соли) = 400*0.05=20гр
m2(соли) = 20+5=25гр
w2(соли) = 25/405=0.061= 6.1 %
увеличится
derfonik:
Спасибо , а остальное?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: qwerty697431
Предмет: Английский язык,
автор: nataliaarakelan4
Предмет: Химия,
автор: veresakzlata
Предмет: Математика,
автор: reginapigal906
Предмет: Математика,
автор: asemasamirova18