Предмет: Українська мова, автор: dlopacuk4

Напишіть твір-роздум на тему ,,Дитинство мало б бути щасливим,, Нужно 90-100 слов три абзаца.ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ ДАЮ ВСЕ СВОИ БАЛЛИ

Ответы

Автор ответа: lysiukalla23
13

Объяснение:

Дитинство – найщасливіший період в житті кожної людини. Але, на жаль, не для всіх воно буває таким. Багато дітей змушені зазнавати негативних емоцій і небезпек з раннього віку, що впливає на їхнє майбутнє.

Мені пощастило народитись в люблячій родині, де дитинство було дійсно щасливим. Я мав можливість гратися з друзями, відвідувати цікаві заходи та подорожувати з батьками. Такий підхід з боку батьків стимулював мій розвиток та відкрив для мене безмежний світ можливостей.

На жаль, не всі діти мають такі ж умови для щасливого дитинства. Деякі з них змушені зростати в небезпечних умовах або стикаються зі зловживанням та насиллям. Це може вплинути на їхнє здоров'я та розвиток, і лише в подальшому житті з'являється можливість відновити згублене.

Отже, дитинство мало б бути щасливим для кожної дитини. І як би не були складні умови, в яких доводиться рости дітям, важливо, щоб батьки, опікунські особи та суспільство забезпечували їм безпечність та максимально повне задоволення потреб. Дитинство – це час для радості, досліджень та розвитку, тому ми повинні зробити все можливе, щоб кожна дитина мала право на щасливе дитинство.

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: 664dxfpmws
Предмет: Литература, автор: anzelatvit
. . 1 Перепишите, ставя нужные знаки препинания. А. 1. И скоро ль на радость соседей-врагов могильной засыплюсь землею? (П.). 2. Я к сожалению доложен прибавить, что в том же году Павла не стало (Т.). 3. Руки мои к страшной моей досаде слегка дрожали, горло сохло (Т.) 4. Как бы неровен час чего не спалило? (Ч.). 5. К нашему счастью взошло наконец прекрасное солнце {Пришв.). 6. К своему полному разочарованию мальчик не видел ни плакучих ив ни серого неба {Кат.). 7. К удивлению Пети в участке не было ни воров и пьяниц ни босяков 8. Найденов к изумлению Нагульнова в одну секунду смахнул с плеч кожанку присел к столу (Шол.). Б. 1. Отец как видно был сведущ только в совете копить копейку (г.). 2. Но может быть вы хотите знать окончание истории Бэлы? (Л..). 3. Печорин был погружен в задумчивость и кажется вовсе не торопился в дорогу (Л.). 4. Правда смех Лизы мне показался принужденным (Т.). 5. В самом деле ничего съестного в деревне мой кучер не нашел (Т.). 6. Героиней этого романа само собой разумеется была Маша (Л. Т.). 7. Очевидно город этот жил всеми силами своей жизни (Л. Т.). 8. Платок был отличный и наверное стоил копеек сорок (М.-СибГ​
Предмет: Математика, автор: egorka200057