Власна швидкість катера 23,7 км/год, а швидкість течії річки — 1,8 км/год. Яку відстань подолає катер за 1,5 год руху за течією річки?
Ответы
Ответ:D = (23,7 + 1,8) * 1,5 = 38,025 км.
D = (Vc + Vт) * t,
де D - відстань, Vc - швидкість катера, Vт - швидкість течії, t - час руху.
Підставляємо відомі значення:
D = (23,7 + 1,8) * 1,5 = 38,025 км.
Отже, катер за 1,5 год руху за течією річки подолає відстань 38,025 км.
Пошаговое объяснение:
Щоб знайти відстань, яку подолає катер за 1,5 год руху за течією річки, необхідно використати формулу:
D = (Vc + Vт) * t,
де D - відстань, Vc - швидкість катера, Vт - швидкість течії, t - час руху.
Підставляємо відомі значення:
D = (23,7 + 1,8) * 1,5 = 38,025 км.
с
Ответ:
s=38,25 км
Пошаговое объяснение:
Vвл.=23,7 км/год
Vт.р.= 1,8 км/год
t=1,5 год
s—? км
(Формули)
V за течією ріки= Vвл.+ Vт.р.
s= V×t
1)23,7+1,8=25,5 (км/год)—V за течією ріки
2)25,5×1,5=38,25 (км)— s
відповідь: 38,25 км