Предмет: Химия,
автор: myrka22888
Дам 50 біллів!!!!!
7. Визначте масу води для приготування розчину калiй нітрату KNO3 3
масовою часткою солі 0,2, в якому міститься 50 г KNO3.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(солі) = 0,2
m(KNO3) = 50г
Знайти: m(H2O) -?
Знайдемо масу розчину:
m(р-нуKNO3) = m(KNO3) : w(солі) = 50 : 0,2 = 250 г
Визначимо масу води:
m(H2O) = m(р-нуKNO3) - m(KNO3) = 250 - 50 = 200г
myrka22888:
Пізно
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: weasld
Предмет: Музыка,
автор: qqqqqqqqqqqq34
Предмет: Алгебра,
автор: allensteffi1
Предмет: Английский язык,
автор: angelina8371