Предмет: История, автор: Burlakanazar

Визначте, який напрям переважав серед політичних партій Наддніпрянщини: автономістський чи
самостійницький? Чому?

Ответы

Автор ответа: Sentai
3

Ответ:

Объяснение:

До першої світової війни, політичні партії Наддніпрянщини в основному прагнули до політичної, економічної та культурної автономії у складі Російської імперії. Особливо це стосувалося українських націоналістів, які вважали, що тільки шляхом політичної автономії Україна зможе розвиватися як культурна та економічна нація.

Проте після революції 1917 року та утворення української держави, думки серед політичних партій Наддніпрянщини поділилися. Частина партій продовжувала прагнути до автономії в складі Української національної республіки, але існували також і партії, які прагнули до повної незалежності України.

Таким чином, можна сказати, що у перші роки після революції в Наддніпрянщині переважав автономістський напрям серед політичних партій, але з часом думки політичних сил поділилися і стали більш різноманітними.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: denisyusha
вариант 1
Задание 1. Перепишите текст 1, раскрывая скобки, вставляя, где это необходимо, пропущенные буквы и знаки препинания.
Хорошо и(д/т)ти по з..мле ра(нн/н)им утром. Воздух.. ещё (не)..ставш..й знойн..м.. приятно осв..жа..т. Со..нце.. ещё (не)..вошедш..е в силу.. гре..т бер..жно(2) и ласково.(4) Под косыми луч..ми утре(нн/н)его света всё кажет..ся ярче.. и мостик через к..наву.. и дерев..я с румя(н/нн)ыми в..рхушками.. затопле(н/нн)ые(3) серой тенью. В лесу ч..сто попада..т..ся ч..рные.. и глянцевые болотца. Тр..ва.. р..стущ..я вокруг них.. з..ленее. Вот к нашим ногам выполза..т из л..сного мрака соч..ный.. пышный.. (не)..стерпимо яркий поток мха. В середине этой почти (не)..естестве(н/нн)ой зел..ни струит..ся (кофейно)..коричневый руч..ёк. Из руч..йка.. т..кущ..го в мя(х/г)ком и пышном лож__ мы черпа..м воду горстями.. и она оставля..т впечатлен..е соверше(нн/н)о чистой воды.
Задание 2
Выполните обозначенные цифрами в тексте 1 языковые разборы:
(2) – морфемный и словообразовательный разборы слова;
(3) – морфологический разбор слова;
Предмет: Биология, автор: sashavlsnk21