Предмет: Физика,
автор: rheacbjfcbnkiscbkk
СРОЧНО НАДО! втомобіль починає рух по горизонтальному шосе і за перші 3 секунди проходить відстань 18 метрів. Знайдіть силу тяги автомобіля, якщо його маса 2,4 тони а коефіцієнт опору руху 0,05.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
відстань яку проходить автомобіль=18м
Час за який проходить відстань(t)=3c
маса(m)автомобіля=2,4тони або 2400кг.
Знайти:
Силу тяги автомобіля(F - ?)
Розв'язання:
1.Знайдемо прискорення автомобіля за формулою: прискорення = відстань / час
a = 18 м / 3 с = 6 м/с^2
2.Знайдемо опір руху автомобіля за формулою: F_opir = коефіцієнт_опору * маса_автомобіля * прискорення
F_opir = 0,05 * 2400 кг * 6 м/с^2 = 720 Н
3.Застосуємо другий закон Ньютона, враховуючи опір руху: F = m * a + F_opir, де m - маса автомобіля, a - прискорення, F_opir - опір руху
F = 2400 кг * 6 м/с^2 + 720 Н = 14400 Н + 720 Н = 15120 Н
Відповідь:15120 Н
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: marfa7933
Предмет: История,
автор: nurmereimut1nurmerei
Предмет: Українська мова,
автор: lysenkod30012010
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним