Предмет: Физика,
автор: aallllllllinnea
СРРРРРРРОООООЧЧЧНННОООООООР
РОЗВ'ЯЗКИ НА ЛИСТОЧКУ!!! З ДАНО!
дві кульки масами 6 кг і 2 кг рухаються назустріч одна одній за швидкістю 8м/с і 4м/с відповідно. з якою по модулю швидкістю вони будуть рухатися після абсолютно непотужного зіткнення
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Застосуємо закон збереження імпульсу:
m1v1 + m2v2 = (m1 + m2)v
де m1 і m2 - маси кульок, v1 і v2 - їх початкові швидкості, v - швидкість після зіткнення.
Підставляємо відомі значення:
6 кг * 8 м/с + 2 кг * 4 м/с = (6 кг + 2 кг) * v
48 кг*м/с + 8 кг*м/с = 8 кг * v
56 кг*м/с = 8 кг * v
v = 7 м/с
Отже, після зіткнення кульки будуть рухатися зі швидкістю 7 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aigerim198945
Предмет: Українська мова,
автор: tiktok68363646
Предмет: Английский язык,
автор: d49317275
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: zhmurkonastya05