Предмет: Українська мова, автор: xvlad2000x

Написати пізнавальну розповідь,використовуючи прислівники (задовго,поза той рік,де ін де)

Ответы

Автор ответа: Kuzmenkovlada
1
Провідну роль в організації і здійсненні навчально-пізнавальної діяльності відіграютьсловесні методи (розповідь, пояснення, бесіда, діалог, лекція та ін.). Учитель з допомогою слова викладає, пояснює навчальний матеріал, а учні слухають, запам'ятовують і засвоюють.
Розповідь. Формування свідомості починається з роз'яснення учням найпростіших уявлень і понять у галузі суспільного життя, праці, науки і техніки, етики й естетики. Розповідь дозволяє раціонально викласти й обґрунтувати факти, поняття, погляди, норми і цінності суспільного життя.
Розповідь учителя – це опис подій і предметів, жива й образна форма монологічного викладу інформації; використовується в усіх класах; містить у собі переважно фактичні відомості (опис явищ природи і суспільного життя, подій, фактів, відомостей з історії, біографічні відомості, відомості про норми і правила поведінки та ін.). Для того, щоб розповідь, як метод навчання, мала вплив на свідомість учня, вона повинна бутияскравою, емоційною, виразною, викликати в дитини почуття і враження. Розповідь дозволяє подавати інформа-цію послідовно і систематично. Для її змісту характернаповнота інформації наукова достовірність, відповідна спрямованість. Ефективність розповіді залежить від того, як вона пробуджує думку учня, викликає у нього емоційне ставлення до почутих фактів, подій. Найбільш повне сприйняття розповіді відбувається тоді, коли в ній ясна тема, виділені основні факти, забезпечена логічна послідовність, що відображає рух думки від явищ до сутності.
Важливе значення має використання яскравих і доступних образів, а такожпроблемність, динамізм у поданні інформації, коли вчитель розкриває виникнення тих чи інших суперечностей у розвитку природи, суспільства, в науці, техніці, їх боротьбу, перемогу одних сил і поразку інших. При цьому вчитель висловлює своє ставлення до процесу і результату боротьби.
Щоб зміст розповіді був зрозумілий учням, необхідно спиратися на раніше засвоєні ними знання, їх життєвий чуттєвий досвід, чуттєве сприйняття, викликане в процесі розповіді.
Розповідь може містити різноманітні прийоми викладу — оповідання, опис, розмірковування, діалог.
Найважливішими вимогами до мови вчителя, що розповідає, є ясність, правильність, емоційна виразність, точність і простота висловлення думки, доступна для розуміння технологія.
Пояснення — розкриття вчителем найсуттєвіших властивостей того, що вивчається, його внутрішньої структури, зв'язку з іншими об'єктами. Здійснюється в формі розповіді, бесіди, лекції та ін. Пояснення створює в учнів зв'язне, логічно послідовне уявлення про закономірності розвитку природи і суспільства, про наукові факти, поняття, про мораль, етику, естетику, право, загальнолюдські цінності та ін. Словесне пояснення відкриває вчителю широкі можливості виховного впливу на учнів.
Пояснення може забезпечити лише першу стадію засвоєння – сприйняття і усвідомленнянового знання. В учнів створюється початкове уявлення про новий зміст, складається певне ставлення до нього. Від цього в значній мірі залежить ефективність наступної роботи з метою формування моральної свідомості вихованців.
Логічний план пояснення визначається характером нової інформації, віковими особливостями сприйняття і мислення учнів, а також завданнями, що висуваються учителем перед учнями.



Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: tasiaqueen16
Предмет: Обществознание, автор: inulia78
41 балл пожалуйста помогите!
Федерация – это
1) союз, объединение 2) отечество 3) содружество 4) родина
2. Слово «патриот» у древних греков означало
1) горожанин 2) гражданин 3) земляк 4) товарищ
3. Какие государственные символы имеет Россия? Перечислите их. _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4. Когда отмечается День народного единства?
1) 19 октября 2) 4 ноября 3) 7 ноября 4) 9 мая
5. Граждане Российской Федерации избирают
1) президента Российской Федерации 2) депутатов Государственной Думы 3) министров Укажите номер, лишний в этом перечне.
6. Гражданин Российской Федерации обязан
1) соблюдать Конституцию и законы Российской Федерации 2) защищать Отечество 3) беречь памятники истории и культуры 4) всё перечисленное
7. Принадлежность человека к какой-либо определенной нации - это
1) гражданство 2) национальность 3) подданство
8.Какими словами начинается Конституция Российской Федерации – Основной закон нашей страны? 1) Мы, граждане разных национальностей Российской Федерации… 2) Мы, народы Российской Федерации… 3) Мы, многонациональный народ Российской Федерации…
Предмет: Литература, автор: annayahunova