Предмет: Химия, автор: anastasiawhy

допоможіть!

1. Обчисліть об'єм карбон(IV) оксиду (н.у.) масу води, що утворяться за повного згоряння гліцеролу масою 64,4 г. Якій кількості речовини відповідає така маса гліцеролу?​

Ответы

Автор ответа: anya9372873737
1
64,4г
Хл
Xr
2C3H5(0H)3 + 702 = 6C02 + 8H20
184г
134,4л 144г
X=64,4*134,4/184=47,04л вуглекислого газу
X=64,4*144/184=2,8г води n(C3H5(OH)3)=64,4/92=0,7 моль
2. W(C)=4*12*100%/58=82,75%



Вроде так )

anastasiawhy: дякую, але мені без другого)
Похожие вопросы