Предмет: Физика,
автор: nelli73973
За скільки часу електронагрівальний елемент праски виділив 18 кДж теплоти, при силі струму 5 А, а опорі 30 Ом?
поэтапно и с формулами
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано:
Q=18 кДж;
І=5 А;
R=30 Ом.
Знайти t.
Q=(I^2)*R*t, звідси знаходимо час, за який електронагрівальний елемент праски виділив теплоту:
t=Q/(I^2)*R=18*10^3/(5^2)*30=24 c.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dinaFtaen
Предмет: Английский язык,
автор: asloxnytipo13
Предмет: Геометрия,
автор: nevazhnonastya
Предмет: Литература,
автор: mitkovajulia1985
Предмет: ОБЖ,
автор: LIGHTI