Предмет: Физика, автор: an4ousss

СРОЧНО!!!!
Із якою силою діє атмосферний тиск 10^5 Па на поверхню стола довжиною 1.2м та шириною 60 см?
А) 72 кН Б) 12Н
Потрібен розв'язок!!!

Ответы

Автор ответа: Wishmaster1
2

Дано:

p = 10⁵ Па

l₁ = 1,2 м

l₂ = 60 см = 0.6 м

Знайти:

F - ?

Розв'язання: пригадаємо формулу для обчислення тиску:

р = F/S, де р - тиск, F - сила тиску, S - площа поверхні, на яку тисне ця сила. Звідси сила тиску буде дорівнювати:

F = p * S

Поверхня стола має прямокутну форму, тому його площа буде дорівнювати:

S = l₁ * l₂, де l₁ - довжина, l₂ - ширина

Розпишемо площу у другій формулі і обчислимо відповідь:

F = р * l₁ * l₂

F = 10⁵ * 1.2 * 0.6 = 72000 Н = 72 (Н).

Відповідь: F = 72000 Н = 72 кН.


an4ousss: Дякую)
Похожие вопросы