Предмет: Физика, автор: nelli73973

Кількість теплоти, що виділяється провідником, опір якого 100 Ом, за 10 хв при силі струму 10 А дорівнює..​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
2

Ответ:

Дано:60

І=10 А;

R=100 Ом;

t=10 хв=10*60=600 сек.

Знайти Q.

Q=(І^2)*R*t=(10^2)*100*600=6*10^6 Дж=6 МДж.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tfon18448