Предмет: Химия,
автор: poerma655
Дано 180 г розчину кислоти з масовою часткою розчиненої речовини 90%. Обчисліть масу води, яку слід додати до цього розчину, щоб отримати розчин з масовою часткою кислоти 20%.
срочно пж пж.Позначу як краща відповідь
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: Спочатку знайдемо масу кислоти у початковому розчині:
маса кислоти = 180 г * 0.9 = 162 г
Нехай маса води, яку необхідно додати до початкового розчину, дорівнює m г.
Після додавання води маса розчину буде дорівнювати:
180 г + m
Маса кислоти у новому розчині буде дорівнювати:
0.2(180 г + m) = 36 г + 0.2m
Оскільки маса кислоти не змінюється, то:
162 г = 36 г + 0.2m
126 г = 0.2m
m = 630 г
Отже, необхідно додати 630 г води до початкового розчину з масовою часткою кислоти 90%, щоб отримати розчин з масовою часткою кислоти 20%.
poerma655:
позначиа
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: annamariamaksimovich
Предмет: Английский язык,
автор: dddfbb
Предмет: История,
автор: dashadashaf1010
Предмет: Английский язык,
автор: saha995