Предмет: Физика,
автор: polivodaalona14
якою швидкістю летітиме хокейна шайба масою 250 г, щоб її імпульс дорівнював імпульсу кулі масою 25 г, якщо вона летить зі швидкістю 400 м\с?
Ответы
Автор ответа:
0
Імпульс тіла дорівнює добутку маси на швидкість:
p = m*v
Імпульс кулі можна обчислити:
p₁ = m₁*v₁ = 0,025 кг * 400 м/с = 10 кг*м/с
Щоб імпульс шайби дорівнював імпульсу кулі, потрібно знайти швидкість шайби за відповідною формулою:
p₂ = m₂*v₂
v₂ = p₂/m₂
Замінюємо в формулі дані і розв'язуємо:
v₂ = p₁/m₂ = 10 кг*м/с / 0,25 кг = 40 м/с
Отже, швидкість хокейної шайби масою 250 г, щоб її імпульс дорівнював імпульсу кулі масою 25 г, буде 40 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: uliakusik93
Предмет: Алгебра,
автор: margoache777
Предмет: Алгебра,
автор: jannabeznus
Предмет: Английский язык,
автор: arwhuobdviuwbofuisbd
Предмет: Биология,
автор: thunderblazze