Предмет: Физика,
автор: notsandyleg
7. Автомобіль масою 3,5 т рухається на гору. Визначте силу тяги автомобіля, якщо ухил гори становить 30 °, а коефіцієнт опору рухові дорівнює 0,04. Прискорення автомобіля 0,15 м/с2.
(якщо можно то рисунок прикріпіти теж)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Отже, згідно із законом Ньютона, нахил гори творить силу тяги, що дорівнює силі тяжіння, яку можна обчислити за формулою:
F = m * g,
де m - маса автомобіля, g - прискорення вільного падіння, що на Землі дорівнює приблизно 9,8 м/с^2.
Тому, F = 3,5 т * 9,8 м/с^2 = 34,3 кН.
Також, коефіцієнт опору руху впливає на силу тяги, яка зменшується за формулою:
Fоп = k * F,
де k - коефіцієнт опору руху.
Тому, Fоп = 0,04 * 34,3 кН = 1,37 кН.
Отже, сила тяги становитиме:
Fтяги = F + Fоп = 34,3 кН + 1,37 кН = 35,67 кН.
Объяснение:
Надеюсь помог
notsandyleg:
спс
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Buva3
Предмет: Психология,
автор: ulia97550
Предмет: Русский язык,
автор: mainkravt54
Предмет: Биология,
автор: chamsoutdinova