Предмет: Физика, автор: vladicmaclyvec

Залишилося 18 хв умоляю
Як пересувають по підлозі на відстань 7 м. Сила тертя дорівнює 140 Н. Яку роботу виконують

A Aucrecia

x

при цьому?

Б

20 дж

980 Дж

98 Дж

0,002 кдж

Ответы

Автор ответа: Denis33333
0

Ответ:

980 мужик отвечай быстрее

Объяснение:

Щоб визначити роботу, яку потрібно виконати, щоб пересунути об'єкт на відстань 7 м проти сили тертя, можна скористатися формулою:

Робота = Сила * Відстань

У цьому випадку, сила тертя дорівнює 140 Н, а відстань, яку необхідно пройти - 7 м.

Тому, Робота = 140 Н * 7 м = 980 Дж.

Отже, виконана робота становить 980 Дж. Відповідь: Б) 980 Дж.


vormiowner10: Хмх, той мужик довго пише , в мене так вийшло : Для розв'язання цієї задачі потрібно знати формулу для роботи сили тертя:

A = Fтр d cosα

де Fтр - сила тертя, d - відстань, яку пройшов предмет, α - кут між напрямком руху і напрямком сили тертя.

У даному випадку, α = 180 градусів, оскільки сила тертя діє протилежно напрямку руху. Тому cosα = -1.

Підставляємо в формулу дані:

A = 140 Н 7 м (-1) = -980 Дж

.
Denis33333: ну в любом случае 980 дж
Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 980Дж

Объяснение:

Дано:

S=7м

F=140Н

---------------

А-?

При равномерном движении сила трения равна силе тяги:

Fтр=F

А=F*S, где:

F-сила тяги

S-расстояние, на которое переместили тело.

А=140*7=980Дж

Похожие вопросы