Предмет: Химия,
автор: Igromanua
СРОЧНО, ПОМОГИТЕ!!!
1. Обчисліть масу солі, що лишиться при випаровуванні води з розчину масою 250 г, у якому масова частка солі становить 15%
2. Обчисліть маси цукру і води, необхідні для приготування розчину масою 300 г, з масовою часткою цукру 15%. (Желательно фото)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1. Масова частка солі у розчині становить 15%, що означає, що в 100 грамах розчину міститься 15 г солі.
Отже, у 250 грамах розчину міститься:
15 г/100 г × 250 г = 37.5 г солі.
При випаровуванні води маса солі залишиться незмінною, тому маса солі, що лишиться, дорівнюватиме 37.5 г.
2. Масова частка цукру в розчині 15%, отже маса цукру дорівнює 15% від загальної маси розчину:
маса цукру = 0.15 * 300 г = 45 г
Так як загальна маса розчину 300 г, то маса води буде:
маса води = 300 г - 45 г = 255 г
Отже, для приготування розчину масою 300 г і масовою часткою цукру 15% необхідно 45 г цукру і 255 г води.
Igromanua:
Велике спасибі!
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kublasevazarina
Предмет: Українська мова,
автор: alinapolzovatel94
Предмет: Математика,
автор: glafiragonch
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alievadinara1808
Предмет: Биология,
автор: fpridhd112