Предмет: Математика,
автор: ilyanikon1234
За 4,2 кг заплатили 35,7 грн скільки будуть коштувати 2,5 кг такого печива?
Ответы
Автор ответа:
1
35,7/4,2=8,5
8,5*4,2=21,25
Автор ответа:
0
Ответ:Отже, ціна за 1 кг печива становить 8.5 грн.Отже, 2.5 кг печива будуть коштувати 21.25 грн.
Пошаговое объяснение:
Тепер, щоб знайти ціну за 2.5 кг печива, потрібно помножити ціну за 1 кг на 2.5Тепер, щоб знайти ціну за 2.5 кг печива, потрібно помножити ціну за 1 кг на 2.5
ilyanikon1234:
Які дії? :)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: fctdgsygfdhngfxzgsac
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: klaxonss
Предмет: Русский язык,
автор: aksaamajmizamova