Предмет: Физика,
автор: nikitakarashchik15
Яка маса вантажу, якщо для його Піднімання на висоту 12 м треба виконати роботу 960 Дж? ДОПОМОЖІТЬ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
м=f/g
f=a/s
f=960/12=80
m=80//10=8кг
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: talgatbayann12112
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: tf82649
Предмет: Информатика,
автор: rita21gasparyan
Предмет: География,
автор: prettybaby228