Предмет: Математика, автор: zhenyaaa19181

в магазині купили 2,6 цукерок і 4,5кг печива,заплативши за всю покупку 110 грн.скільки коштує 1кг цукерок,якщо 1кг печива коштує 12,6 грн

Ответы

Автор ответа: ikeadoge72
1

Ціна 1 кг печива = 12,6 грн.

Загальна вага покупки = 2,6 кг + 4,5 кг = 7,1 кг.

Вартість всієї покупки = 110 грн.

Віднявши вартість печива з вартості всієї покупки, отримаємо вартість цукерок:

110 грн - (4,5 кг x 12,6 грн/кг) = 53,1 грн

Вартість 1 кг цукерок = 53,1 грн / 2,6 кг = 20,42 грн/кг

Отже, 1 кг цукерок коштує 20,42 грн.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: n0H