Предмет: Химия,
автор: kata37811
Визначити масу води і солі які потрібні для приготування 800 г розчину 30%- го розчину солі
Ответы
Автор ответа:
0
1. Знаходимо масу солі.
m(солі)=(m(розчину)*w(розчину))/100%
m(солі)=(800*30)/100%
m(солі)=240 (г)
2. Знаходимо масу води.
m(води)=m(розчину)-m(солі)
m(води)=800-240=560(г)
m(солі)=(m(розчину)*w(розчину))/100%
m(солі)=(800*30)/100%
m(солі)=240 (г)
2. Знаходимо масу води.
m(води)=m(розчину)-m(солі)
m(води)=800-240=560(г)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: bovkunmarina1984
Предмет: География,
автор: lisovskaav737
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: danaakybaeva
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: valeri2006tem