Предмет: Химия,
автор: shevchenkosofiia83
1. У воді об’ємом 310мл розчинили 90г соди і 80г олії. Яка маса утвореного розчину? Яка масова частка соди у розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання задачі необхідно знайти суму мас соди і олії та додати до об'єму води, щоб отримати загальний об'єм розчину. Далі, щоб знайти масову частку соди в розчині, необхідно знайти відношення маси соди до загальної маси розчину та помножити на 100%.
Маса утвореного розчину:
маса розчину = маса соди + маса олії + маса води
маса розчину = 90 г + 80 г + 310 г
маса розчину = 480 г
Таким чином, маса утвореного розчину становить 480 г.
Масова частка соди у розчині:
масова частка соди = (маса соди / маса розчину) * 100%
масова частка соди = (90 г / 480 г) * 100%
масова частка соди = 18.75%
Таким чином, масова частка соди у розчині становить 18.75%.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 210612a
Предмет: Математика,
автор: abdulovaruqeyya000
Предмет: География,
автор: berkutzahar2
Предмет: Химия,
автор: Maksim17052003
Предмет: Математика,
автор: studeniukvadim