Предмет: Химия,
автор: q1ww777jd
маса натрію хлору 20 г маса розчину 300 г + 10 г натрій хлор знайті W натрыю хлору
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 300 г
m₁(NaCl) = 20 г
m₂(NaCl) = 10 г
Найти: w(NaCl) - ?
m(р- ну) = m₁(р-ну) + m₂(NaCl) = 300 + 10 = 310 г
m(NaCl) = m₁(NaCl) + m₂(NaCl) = 20 + 10 = 30 г
w(NaCl) = m(NaCl) : m(р- ну) * 100% = 30 : 310 * 100% = 9,68% масова частка натрію хлору
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Right3000
Предмет: История,
автор: NastyaPlay5
Предмет: Биология,
автор: dastaspart
Предмет: Физика,
автор: Memememyyy1324
Предмет: Математика,
автор: koliapoltavets5335