Предмет: Физика, автор: tomchik1818

1. Знайдіть розподіл струмів і напруг у колі, якщо U-10 B. R= R2 = 10 Om, R3 20 Ом ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: timosuka739
1

Ответ:

Згідно з законом Ома, струм в колі буде:

I = U / R_eq, де R_eq - еквівалентний опір кола.

Загальний опір кола складається зі суми опорів усіх його елементів:

R_eq = R1 + R2 + R3,

де R1 - опір джерела струму.

Отже, R_eq = R1 + R2 + R3 = 10 + 10 + 20 = 40 Ом.

Тоді струм в колі буде:

I = U / R_eq = 10 / 40 = 0.25 A.

Розподіл струмів в колі буде однаковим для всіх елементів, тому струм через R2 та R3 буде дорівнювати 0.25 A.

Напруга на кожному резисторі залежатиме від його опору та струму, що протікає через нього:

U1 = I * R1 = 0.25 * 10 = 2.5 В,

U2 = I * R2 = 0.25 * 10 = 2.5 В,

U3 = I * R3 = 0.25 * 20 = 5 В.

Отже, напруга на R1 та R2 буде дорівнювати 2.5 В, а на R3 - 5 В.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: AminaAllahverdova