Предмет: Физика,
автор: labuneskumaria
Знайдіть розподіл струмів і напруг в колі. Опір кожного резистора 100 Ом, а напруга на ділянці кола 2200 B.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
R1=R2=R3=R4=R5=R6=100 Ом;
U=2200 B.
Знайти U1...U6, I1...I6.
1. Знаходимо загальний опір кола:
R=(R1+R2)+R3*(R4+R5+R6)/(R3+R4+R5+R6)=(100+100)+100*(100+100+100)/100+100+100+100=200+30000/400=275 Ом;
2. Знаходимо загальний струм у колі:
І=U/R=2200/275=8 A;
I1=I2=I=8 A;
3. Знаходимо напругу на першому і другому резисторі:
U1=I1*R1=8*100=800 B, так як резистори R1 та R2 рівні за опором, отримаємо:
U2=U1=800 B, тоді напруга на третьому резисторі, буде рівна:
U3=U-(U1+U2)=2200-(800+800)=2200-1600=600 B.
Тоді:
I3=U3/R3=600/100=6 A;
I4=I5=I6=U3/(R4+R5+R6)=600/(100+100+100)=600/300=2 A;
U4=I4*R4=2*10=200 B;
Так як резистори R4 та R5 рівні за опором, тоді отримаємо:
U5=U6=U4=200 B;
Объяснение:
labuneskumaria:
ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮЮ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: masatosa200028
Предмет: История,
автор: DDVADER
Предмет: Химия,
автор: kianovadara001
Предмет: Биология,
автор: Dimasik3647
Предмет: Английский язык,
автор: mukhamedshinae