Предмет: Українська мова, автор: baturcikruska

Контрольне есе на тему:який варіант книжки має більше прав на життя
Срочно!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: skorikketrin
0

Відповідь:роблему.

Само собою зрозуміло, що в даний час комп'ютери дуже поширені у всьому світі. Ми можемо спостерігати цей технічний прогрес у всьому. Крім того, все змінюється, і це також торкнулося книг.

Перш ніж почати, необхідно дати визначення слова електронна книга. Цей новий вид книги представляє компактний пристрій планшетного комп'ютера, призначене для відображення текстової інформації. Основна відмінність між електронними книгами і комп'ютерами - великий час автономної роботи. Електронні книги відіграють важливу роль в нашому житті.

Почну з того, що я дуже люблю читати, і роблю це при першій-ліпшій можливості. Я обожнюю книги в твердій і м'якій палітурці, тому будь-яку книгу я вибираю ретельно. Але, незважаючи на цей факт, я схильна до покупки електронних книг, тому що це зручно, практично і економічно.

Так, начитані люди рідше бувають бідними, читання книг продовжує здоров'я розуму, позбавляє від стресу навіть краще, ніж музика або прогулянки.

Користь читання - незаперечний факт. Але що ж робити тим, хто не любить читати? Можливо, проблема у відсутності звички і неправильному підході? Секрет у тому, що начитаним людям прищепленалюбов до книг ще батьками в глибокому дитинстві. Тим же, хто не має такої корисної звички, доведеться привчати себе самому.

Але давайте повернемося на ринг, де змагаються електронні книги проти паперових. В цьому випадку перемогла дружба. Як електронна музика не витіснила інструментальну, як телебачення не витіснило театр, так само винахід електронної книги не вб'є паперову. І це радує, оскільки таким чином ми стаємо багатшими на цілий всесвіт.

Пояснення:Звичайно, це не всі аргументи «за». Та деякі з них уже можу підтвердити власним досвідом. Так, послання «І мертвим, і живим…» Тараса Шевченка просто приголомшило мене: я постійно перебував у стані уявного діалогу з автором. Читав упівголоса рядки і ніби чув поетові уроки історії. А в його словах — і гіркота, і докір, і віра, і така любов до людей, що будить приспане сумління, прагнення діяти, бо «в своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», що їх ти мусиш знайти.

Прикладів художнього осягнення ролі Шевченкового слова для самоусвідомлення українців — океан. «Прометеїв дух Тараса – це полум’я, котре нищить тьму», — писав Є. Маланюк у віршах «Невичерпальність» і «Шевченко». Тарасовим словом гартували себе М. Рильський і В. Стус, І. Марчук і М. Лисенко. В. Симоненко і Є. Сверстюк — світочі українського духу. А хто запродав душу нечистій силі, тому, як сумнозвісному О. Бузині, ввижається «вурдалак Тарас Шевченко». Бій світла і тьми триває. І Тарасове слово на боці світла.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: altynbekmadina48
Предмет: Математика, автор: felikahug