Предмет: Физика, автор: rostislav2675

Визначити маму м’яча який під дією сили 0,05Н отримує прискорення 10м/с2

Ответы

Автор ответа: Chajkun
2

Відповідь:

m = 0,005 кг

Пояснення:

Дано:

F = 0,05 H

a = 10 м/с²

Знайти:

m - ?

Розв'язок:

F = ma   =>   m = \frac{F}{a}

m = \frac{0,05}{10} = 0,005 кг


Chajkun: Відміть, будь ласка, як кращу відповідь
Похожие вопросы