Предмет: Физика,
автор: elision591
валізу на коліщатках штовхають із силою 20 Н. Яка маса валізи, якщо під дією сили вона рухається із прискоренням 0,5 м/с2
Будь-ласка дуже важливо
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m = 40 кг
Объяснение: відповідно до другого закону Ньютона прискорення дорівнює:
а = F/m, де а - постійне прискорення тіла масою m, яке зв'явилось внаслідок дії на це тіло сили F.
Звідси маса тіла:
m = F/a, всі величини у нас є, тому підставляємо і обислюємо відповідь:
m = 20 / 0.5 = 40 (кг).
Відповідь: m = 40 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Argona
Предмет: Українська література,
автор: Nazar467
Предмет: Українська література,
автор: a93856504
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mariyakuznetcova2007