Предмет: География, автор: cgc777776

2.Користуючись картами атласу описати
природну зону степу Європи
за наступним планом:
а)географічна широта і довгота зони
(між якими градусами знаходиться);
б)рельеф;
в)клімат- середня t січня i t липня
(на території України),
кількість опадів;
г)річки;
д)грунти;
е)рослинний світ;
ж)тваринний світ.

Ответы

Автор ответа: pavluk290703
1

а) Географічна широта і довгота степової зони Європи розташовано між 42° і 55° північної широти і між 23° і 48° східної довготи.

б) Рельєф степової зони характеризується плоскими або слабо хвилястими ділянками з невеликими горбами та улоговинами. У південній частині зони можна знайти деякі гірські хребти, такі як Кримські гори.

в) Клімат степової зони характеризується різкими коливаннями температури між літом та зимою. Середня температура в січні становить від -6°C до -2°C, а в липні - від 18°C до 24°C. Кількість опадів у степовій зоні невелика і зазвичай становить від 300 до 500 мм на рік.

г) На території степової зони Європи розташовано декілька великих річок, таких як Дніпро, Дон, Урал і Волга.

д) Грунти в степовій зоні Європи зазвичай бувають чорноземами, які є дуже родючими та мають високий вміст органічних речовин.

е) Рослинний світ степової зони характеризується великою кількістю різноманітних трав, зокрема майже одноманітними степовими рослинними угрупованнями, такими як червона та чорна вербові,

е) Рослинний світ степової зони Європи характеризується високою біологічною різноманітністю. Основними видами рослин у степу Європи є трави, які здебільшого адаптовані до сухих умов клімату. Серед них можна виділити такі види, як степова вишня, глухокропива, бузок, вероніка, верес, тимофіївка, ромашка та інші. Також у степу Європи можна зустріти різноманітні дерева та кущі, такі як дуб, ясен, липа, бузок, верба та інші.

ж) Тваринний світ степової зони Європи також має високу біологічну різноманітність. Тут можна зустріти такі види, як різноманітні види гризунів (суслик, підкорм, барсук, лисиця, куниця та ін.), різноманітні види птахів (жайворонки, ластівки, сороки, орли, соколи та ін.), а також диких тварин, таких як єноти, бобри, лисиці, куниці та інші. На території степу Європи також можна зустріти різноманітних комах та павуків, таких як бджоли, метелики, таргани, павуки та інші.

Объяснение:

⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️


cgc777776: Вау ты волшебник/волшебница спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: zayetdinova192022
Предмет: Алгебра, автор: andrewuniversity255
Предмет: Физика, автор: Suppose