Предмет: Физика,
автор: lizanesterenko43
Книжка масою 0,4 кг стоїть на полиці на висоті 1,5 м. Яку потенціальну енергію вона має?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=0,4 кг
g=10м/с²
h=1,5 м
Eп - ?
Решение:
Eп=mgh
Еп=0,4*10*1,5=6Дж
Ответ: 6Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sbolatov315
Предмет: Литература,
автор: irinabalakynetc
Предмет: Українська мова,
автор: anichkawwq
Предмет: Физика,
автор: bitmiro45
Предмет: Английский язык,
автор: Dashashtol