Предмет: Химия,
автор: anastpetrr558
2. Яка маса сульфатної кислоти міститься в 300 мл 20% - ного розчину, якщо густина цього розчину 1,139 г/мл?
Ответы
Автор ответа:
1
Щоб визначити масу сульфатної кислоти в 300 мл 20% розчину, спочатку необхідно обчислити масу розчину. Це можна зробити, помноживши об'єм розчину на його густину: 300 мл * 1,139 г/мл = 341,7 г.
Оскільки розчин є 20% - ним, це означає, що в ньому міститься 20% сульфатної кислоти. Таким чином, маса сульфатної кислоти в розчині складе: 341,7 г * 0,2 = 68,34 г.
Отже, у 300 мл 20% - ного розчину сульфатної кислоти з густиною 1,139 г/мл міститься 68,34 г сульфатної кислоти.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(p-н H₂SO₄) = 300 мл
w(H₂SO₄) = 20%
ρ = 1,139 г/мл
Найти: m(H₂SO₄)-?
Знайдемо масу розчину H₂SO₄
m(p-нуH₂SO₄) = ρ * V(p-ну H₂SO₄) = 1,139 * 300 = 341,7 г
Обчислимо масу сульфатної кислоти:
m(H₂SO₄)= m(p-нуH₂SO₄) * w(H₂SO₄) : 100% =341,7 * 20% :100% = 68,34 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: LunaLavian12
Предмет: Русский язык,
автор: vidergoldtvika39
Предмет: Литература,
автор: marinarfrnec
Предмет: Другие предметы,
автор: maksimsasin73