Предмет: Химия, автор: rokokoko192


Обчисліть масу натрій оксиду яка може прореагувати з водою масою 36 г​

Ответы

Автор ответа: sayonaraaaw
1
Пояснение на фото, ответ =124 г

sayonaraaaw: m(H2O)=36g,m (Na2O)-?
n(H2O)=36g:18g/mol=2mol
m(Na2O)=2mol*62g/mol=124g
Похожие вопросы