Предмет: Физика,
автор: lappilips
Яку роботу потрібно виконати, щоб наплічник масою 5 кг підняти на 120 см? Прискорення вільного падіння 10 Н/м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Для підняття наплічника на висоту 120 см протягом підйому потрібно долати силу тяжіння, яка дорівнює масі наплічника, помноженій на прискорення вільного падіння:
F = m * g = 5 кг * 10 Н/кг = 50 Н
Робота, необхідна для підняття наплічника на висоту 120 см, обчислюється за формулою:
W = F * h = 50 Н * 1,2 м = 60 Дж
Отже, необхідно виконати роботу в 60 Дж, щоб підняти наплічник масою 5 кг на висоту 120 см.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Fenkovich
Предмет: Физика,
автор: Bljat
Предмет: Русский язык,
автор: Qazwsx15z
Предмет: Математика,
автор: veronikasheremeta97
Предмет: Литература,
автор: podolanuksofia