Предмет: Физика,
автор: gusarlev1
Робота сили тяжіння 500 Дж, сила тяжіння дорівнює 20 Н. Яку відстань подолає тіло під дією сили тяжіння?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Работа - A
F = 20Н
A = 500 Дж
S - ? м
Решение
A = F•S
S = A/F
S = 500Дж:20Н= 25 м
Ответ - 25 метров
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: titarcukoksana9
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: oksanaaremko09
Предмет: История,
автор: katjushamar