Предмет: Физика, автор: Xtotovpoli

визначте тиск,який діє в морі на людину що пірнула на глибину 18 метрів (густина морської води 1030 кг/м3) Срочнооооооо!!!!!!!!!!!!Дам 30 балів

Ответы

Автор ответа: fujtf
4

Ответ:

Тиск, який діє на людину, що знаходиться на певній глибині у морі, визначається за формулою:

P = ρgh

де P - тиск;

ρ - густина рідини;

g - прискорення вільного падіння;

h - глибина.

Підставивши дані, отримаємо:

P = 1030 кг/м³ * 9.8 м/с² * 18 м ≈ 180 084 Па

Отже, тиск, який діє на людину, що пірнула на глибину 18 м у морі з густиною 1030 кг/м3, становить приблизно 180 084 Па (паскалів). Це приблизно 1,8 атмосферного тиску або 2,8 фунтів на квадратний дюйм (psi).

Объяснение:

...


Yasyko: Якщо я правильно рузумію, то P = 1030 кг/м³ * 9.8 Н/кг * 18 м = 181 692Па ≈ 182 000 Па ≈ 182кПа
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Ratatatatatatatay