Предмет: Химия,
автор: Аноним
Для боротьби з Десиптиконами людству вкрай необхідні кислоти HNO3 та H2SO4 масою 900 г та 750 г відповідно. Обчисліть к кількість речовини кислот.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
HNO3-14.29 моль H2SO4-7.65 моль
Объяснение:
Молярна маса HNO3 = 1 + 14 + 16·3 = 63 г/моль
Молярна маса H2SO4 = 1·2 + 32 + 16·4 = 98 г/моль
n = m/M,
де n - кількість речовини в молях, m - маса речовини в грамах, M - молярна маса речовини в г/моль.
Для HNO3: n = 900 г / 63 г/моль ≈ 14,29 моль
Для H2SO4: n = 750 г / 98 г/моль ≈ 7,65 моль
Отже, кількість речовини HNO3 становить близько 14,29 моль, а кількість речовини H2SO4 - близько 7,65 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vasilisaburenkova46
Предмет: Геометрия,
автор: pilusovaalisa
Предмет: Другие предметы,
автор: lera6470
Предмет: Информатика,
автор: azattiran025
Предмет: Алгебра,
автор: snezhanag43