Предмет: Физика, автор: vlad200009996666766

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСОНЬКА. 50БАЛОВ. У скільки разів опір нагрівального елемента електрочайника більший за опір мідного дроту, який з'єднує чайник з розет кою? Візьміть для розрахунку, що потужність чайника 2 кВт площа поперечного перерізу дроту 1 мм², а його довжина 1 м.

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

P = 2 кВт = 2000 Вт

S =  1 мм²

L =  1 м

p = 0.017 Ом*мм^2 / м   удельное сопротивление меди

U = 220 В  напряжение электросети

R1 / R2 = ?

R1 = U^2 / P = 220^2 / 2000 = 24.2 Ома

R1 = p*L/S = 0.017*1 / 1 = 0.017 Ом

R1/R2 = 24.2 / 0.017 == 1424 раза

Похожие вопросы