Предмет: Физика, автор: Аноним

Яка маса трактора, що рухається зі швидкістю 36 км/год, якщо його кінетична енергія 150 кДж?

Ответы

Автор ответа: HekitBce3nayka
1

Дано:

v = 36 км/год = 10 м / с

E = 150кДж = 150000 Дж

E = (mv²)/2

mv²=2E

m = 2E/v²

m= (2 * 150000) / 10² = 300000 / 100 = 3000 кг

Ответ: 3000 кг

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: eterimalieva