Предмет: Литература, автор: dante13k

помогите пожалуйста
Чому, незважаючи на магію Росави, Софійці все ж вдається перемогти суперницю? Як змінюється головна героїня після чергової пригоди?

В одному з інтерв'ю на питання журналіста М.Павленко відповіла, що сприймає свої твори "тільки як правдиву реальність!!" "Хто повірить у мою казку, якщо я не віритиму в неї сама?" - питає авторка історій про Софійку. Що в цих історіях дозволяє повірити в реальність? (спирайтесь на повісті-казки "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" та "Русалонька із 7-В проти Русалоньки із Білокрилівського лісу", наводячи приклади з обох творів)

Ответы

Автор ответа: Mesharp
1

Ответ:

У повістях-казках "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" та "Русалонька із 7-В проти Русалоньки із Білокрилівського лісу" авторка створює світ, який на перший погляд може здатися чаклунським та надприродним, але при цьому він не відрізняється від реального світу у певних аспектах. Сюжетні лінії і персонажі повістей мають свої проблеми та протиріччя, з якими читач може легко ідентифікуватися.

У першій повісті, незважаючи на те, що Росава має магічну силу, яка допомагає їй відбити суперницю, Софійці все ж вдається перемогти завдяки своїй винахідливості та розумовим здібностям. Це надає читачам віру в те, що вони також можуть знайти рішення будь-якої проблеми, навіть якщо на перший погляд вона здається надзвичайною або нерозв'язуваною.

У другій повісті, коли Русалонька з іншого лісу починає протистояти Софійці, головна героїня змінюється, стає більш впевненою в собі та своїх здібностях. Вона більше не боїться протистояти своїм ворогам та навіть починає використовувати їхні слабкі місця проти них. Таким чином, повісті демонструють, як через подолання труднощів та викликів людина може розвиватися та змінюватися.

Авторка також використовує реалії сучасного життя (наприклад, відсутність батьків, конфлікти зі свердловиною, навчання Однак Софійка не вірить у свої магічні здібності і замість того, щоб відразу битися зі своєю суперницею, вона спочатку зосереджується на вивченні власних сил і знаходить справжнє джерело своєї сили - внутрішню впевненість і самовідданість у допомозі іншим. У кінці книги Софійка здобуває перемогу, не завдяки магії, а завдяки своїм особистим якостям.

Таким чином, історії про Софійку дозволяють повірити в реальність тому, що найсильнішою зброєю людини є її внутрішня сила і силове поле взаємодії з іншими людьми, а не зовнішні магічні артефакти. Крім того, реалістичні характери персонажів і життєві ситуації в казках Софії Павленко роблять їх більш доступними для сприйняття і відображення реальних проблем сучасного світу.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: aktaumangistau060
Предмет: Русский язык, автор: Theraflu
А1 В каком слове неверно выделен ударный звук?

1) чересчУр 2) учрЕждение 3) лейтенАнт 4) столЯр

А2 В каком ряду в обоих словах пропущена безударная проверяемая гласная корня?

1. В..зти, прот..рать 3) ед..ница, см..гченный 2. прик.снулся, пр..зидент 4) сбл..жаясь, подж..гатель

А3 В каком ряду в обоих словах на месте пропуска пишется буква ю?

1. терп..щий, смо..т 2)ве..щий, кол..тся 3)знач..щий, пил..т 4) стро..щийся, ненавид..т

А4 В каком ряду в обоих словах на месте пропуска пишется буква e?

1. усво..шь, движ..мый 3) негоду..т, выпячива..мый 2. открыва..шь, завис.мый 4) смотр..м, наcледу..мый

А5 В каком слове пишется буква я?

1. увид..нный 2)неча..нная 3)услыш.. нный 4)накле..нные

А6 Укажите предложение, в котором на месте пропуска пишется н.

1. Вся поверхность стола исцарапа..а давным-давно. 2. Василий появился перед нами весь издерга..ый, бледный. 3. Посетитель взволнова..о объяснил цель своего прихода. 4. Спокойно и увере..о князь Андрей вошел в зал.

А7 Укажите предложение, в котором знаки препинания расставлены неверно.

1. Средь полей и рощ петляя вьется, речка небольшая. 2. Жил я в деревушке, затерявшейся где-то на севере. 3. То разрастаясь, то слабея, гром за усадьбой грохотал. 4. Кто из нас не любовался облаками, плывущими высоко в небе.

А8 Укажите предложение, в котором не со словом пишется раздельно.

1. Все поведение Машеньки было (не)лепо. 2. Говорил он (не)громко, но отчетливо. 3. (Не)замечая его знаков, я прошла мимо.

4. (Не)скошенные луга были в полном цвету.

А9 В каком примере выделенное слово пишется слитно?

1)(На)счёт поступили деньги. 2) (В)начале думай, потом говори. 3) (В)течение отпуска я побывал во многих городах. 4)Метелица шел (на)встречу со связным.

А10 В каком примере есть слово категории состояния?

1)Митя поступил необдуманно. 2)Мне стыдно за это враньё. 3)Я надеялся быстро закрыть эту тему. 4)Нам придётся скоро расстаться.

А11 В каком предложении выделенное слово пишется раздельно?

1. Учитель истории нравился детям, (по)этому они с удовольствием ходили на его уроки. 2. Андрей обижался, что(бы) ему ни говорили. 3. Наша группа то(же) приняла решение остановиться на привал. 4)Корень ученья горек, за(то) плод сладок

А12 В каком примере нарушены речевые нормы (неправильно образована форма слова)?

1) спокойнее. 2)оплатил за проезд 3)быстрее всех. 4) менее выразительно

А13 Укажите грамматически правильное продолжение предложения.

Закаляя характер,. 1. мне помогли в этом родители. 2. учитываются отношения с людьми. 3. не потакай своим слабостям. 4. занятия физкультурой только помогают.